MÖBLER / Bord / Skrivbord 4435800
nr 443 5800
Skrivbord
Mahogny, med läderskiva, längd: 140, djup: 75, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
7.500 kr
måndag 11 december 2006
1.500 kr
2.000 kr
4.000 kr
5.000 kr
6.000 kr
6.500 kr
7.500 kr